Місія можлива - потрійне свято місіонерок Служниць Святого Духа в Україні PDF Друк e-mail
Вівторок, 08 серпня 2017, 13:27

 

DSC05102

Відразу три важливі події відбувалися цими днями в українській провінції сестер-місіонерок Служниць Святого Духа (SSpS) –  міжнародна зустріч юніористок – молодих сестер згромадження, складення вічних обітниць с. Світлани Мацюк та святкування срібного ювілею - 25 років чернечого життя трьох сестер - с. Доріс, Дороти Гаврийолек, с. Марії Марти, Марти Пшивари та с. Халіни, Катажини Мадей.

 

Країна проведення єврозустрічі обирається кожного року. В Україну цього разу приїхало близько 20 молодих місіонерок з Австрії, Німеччини, Польщі, Словаччини та одна сестра з Парагваю, яка працює в Європі. Темою зустрічі була «Україна: запрошення до спільноти». Про історію останніх років та теперішню ситуацію в країні, війну на Сході, життя людей в «сірій зоні» та про допомогу місцевим жителям розповідали сестри, які працюють тут, служителі благодійної організації Християнської Служби Порятунку та Юрій Ліфансе зі Спільноти Святого Егідія. Учасниці зустрічі відвідали Київ, взяли участь у майстер-класі, молилися за мир.

DSC05225

Важливою подію стала Свята Літургія 5 серпня в м. Обухів у храмі Пресвятої Трійці, очолювана єпископом Едвардом Кавою, під час якої сестра Світлана Мацюк з м. Деражні Хмельницької області склала вічні обітниці чистоти, убогості та послуху. Після трьох років місійного досвіду в Німеччині, де сестра працювала над проектом із заробітчанами зі Східньої Європи, складенню обітниць передував рік підготовки на Філіппінах.

Місійне призначення с.Світлана отримала для служіння в Україні.

DSC03752

На урочистій літургії також молилися та дякували за багаторічне служіння Господу та людям с. Доріс, с. Халіни та с. Марії Марти. Сестри походять з Польщі, більшість свого чернечого життя вони служать в Україні і є прикладом вірності для молодого покоління місіонерок.

DSC02897

Довідка. Сестри Служниці Святого Духа (SSpS) служать у понад 50 країнах по всьому світі, продовжуючи місію Христа, служачи людям у різних сферах. 125 років назад згромадження було засноване німецьким святим Арнольдом Янсеном у Голандії. В Україні 15 монахинь  SSpS живуть у 5 спільнотах.

DSC03094-002

DSC05187

 

Відео

              

Друзі

S5 Box